Křeslo v barokním stylu
dřevo, řezané, tmavě mořené, částečně dýhované, čtyři soustružené nohy spojené trnoží nesou čtvercový čalouněný sedák, čalouněné područky, plasticky vyřezávaný rám čalouněného opěradla, střední Evropa, 2. pol. 19. století, výška 130 cm, otřený stav, nepůvodní čalounění (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Křeslo v barokním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |